Конфіденційність і персональні дані

1.1. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Продавець використовує інформацію про Покупця для виконання Замовлень Покупця, якщо інших цілей не зазначено в цій Угоді.

1.2. Заповненням реєстраційної анкети на сайті https://parure.com.ua Покупець добровільно дає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних Продавецю з наступною метою: дані, які надає Покупець під час реєстрації на Сайті використовуватись для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про Замовлення, відправлення телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Веб-сайту https://parure.com.ua, в інших комерційних цілях.

1.3. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право надсилати листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також надсилати SMS-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті номер, якщо це необхідно для виконання замовлення Покупця. Продавець має право здійснювати запис телефонних дзвінків із Покупцем з метою покращення якості обслуговування останнього, на що Покупець дає свою беззаперечну згоду.

1.4. Покупець дає право Продацю здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані до баз даних Продавця (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (при необхідності). Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не розповсюджувати та не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавець на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

1.5. У разі небажання отримувати розсилку про рекламні акції, нові продукти тощо, Покупець має право відмовитися від неї шляхом надсилання листа Продавцю та/або проставлення відповідної позначки в особистому кабінеті.

1.6. Продавець не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, що надається Покупцем при реєстрації на сайті https://parure.com.ua та оформленні Замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час реєстрації на сайті та оформлення Замовлення інформації погоджується на всі ризики, пов'язані з недостовірністю такої інформації.

Як видалити акаунт і персональні дані?

  • Увійдіть до особистого кабінету, ввівши логін і пароль.
  • Виберіть розділ "Особисті дані".
  • Гортайте сторінку донизу.
  • Виберіть "Видалити акаунт" назавжди.
  • Поставте галку про згоду з видаленням історії та іншими наслідками видалення облікового запису.
  • Натисніть "Видалити мій акаунт".
  • При видаленні акаунту, ми призупиняємо обробку ваших персональних даних, які обробляли на основі вашої згоди з умовами використання сайту.